Renault Pro+

Ponuka vozidiel, služieb a sieť určená pre firemných zákazníkov

Zistite viac informácií

O sieti Renault Pro+

Hľadáte globálnu odpoveď na mieru podľa požiadaviek vašej práce? Zistite viac o Renault Pro+, našej ponuke úžitkových vozidiel a služieb, ktorých cieľom je splniť všetky vaše obchodné potreby.

Naša ponuka úžitkových vozidiel

Inovácie pre vás

Inovácia je zakorenená v našich génoch. Nech potrebujete alebo chcete čokoľvek, máme vhodné riešenie, ktoré sa dokonale prispôsobí potrebám vášho podnikania. Neustále zlepšujeme a diverzifikujeme našu ponuku radu úžitkových vozidiel a na mieru navrhnutých vozidiel s našou ponukou prestavieb.

Náš rad úžitkových vozidiel

Zistite viac o našej pestrej palete úžitkových vozidiel. Renault KANGOO, Renault TRAFIC a Renault MASTER sa prispôsobia vášmu podnikaniu. Vďaka stovkám možných konfigurácií splnia všetky vaše obchodné potreby. Karosérie, motory, interiérové funkcie... vytvorte to pravé vozidlo pre vás.

Naše prestavby vozidiel

Získajte čo najviac z nášho zákazkového dizajnu. Vozidlá upravujú naši schválení karosári s prihliadnutím na priemyselný dizajn našich výrobkov, čo zaručuje ich kvalitu a bezpečnosť. Môžete tiež využiť optimálne podmienky týkajúce sa záruky a popredajných služieb.

Neváhajte nás kontaktovať:

Mgr. Lukáš Čontofalský
tel.: +421 917 593 269
[javascript protected email]

Renault Servis Renault Pro+
Predáváme vozidlá značiek
Renault Helios Dacia Helios