_ _

Renault Nové CLIO

Designed for living

renault-clio-beauty-shot-desktop-old-3000x1300.jpg.ximg.l_full_m.smart.jpg

3 dôvody, prečo si vybrať Nový Renault CLIO

renault-clio-overview-001.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Zvodné mestské vozidlo,

ktoré si môžete prispôsobiť

renault-clio-overview-002.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Inteligentná kabína

s prvotriednymi materiálmi

renault-clio-overview-003.jpg.ximg.l_4_m.smart.jpg

Moderné asistenčné systémy

pre bezpečnú jazdu

Revolúcia v interiéri

Podľahnite jeho kúzlu

Vo vnútri záleží na každom detaile. Nové CLIO prešlo revolučnou zmenou a má vo výbave materiály a povrchovú úpravu vysokej kvality. Vďaka novej inteligentnej kabíne orientovanej na vodiča a pohodlným sedadlám si vychutnáte zážitok z jazdy, ktorý bude inšpirovať vaše zmysly. A aby ste ešte viac zvýšili svoju pohodu, vyberte si z ponuky balíčkov prispôsobenia interiéru a systému MULTI-SENSE s ambientným podsvietením. Presne taký interiér, aký chcete!

Objavte život na palube

renault-clio-overview-0010.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Neodolateľne zvodný exteriér...

renault-clio-overview-004.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Vyjadrite svoju osobnosť

Zmyselné línie, dynamický profil a nové svetlá s technológiou Full LED osvetlením... Nové CLIO si vás získa od okamihu, keď sa na neho pozriete, a to svojim moderným a dynamickým štýlom, obohateným o nový metalický lak Valencia Orange. Vďaka možnostiam personalizácie, novým diskom kolies, špičkovej verzii INITIALE PARIS a športovej verzii R.S. Line ponúka ikonické mestské vozidlo pestrú paletu možností, ktoré budú vyhovovať každej chuti.

Prispôsobte si Nové CLIO


...a uľahčí vám každodenný život.

renault-clio-overview-0016.jpg.ximg.l_8_m.smart.jpg

Jazdu s ním budete milovať

Jedna z najväčších dotykových obrazoviek vo svojej triede s online navigačným systémom, vyhľadávanie zaujímavých miest v službe službe Google Places atď. Vďaka novému systému Renaultt CONNECT prináša Nový Renault CLIO dokonalý online zážitok!

Rovnako ako v meste, tak aj na otvorenej ceste, kultové mestské vozidlo vás chráni automatickým núdzovým brzdením so systémom detekcie chodcov. Nový Renault CLIO ponúka najnovšiu technológiu Renault EASY DRIVE, ktorá uľahčuje jazdu a parkovanie, vrátane 360° kamery a systém Easy Park Assist.

OBJAVTE NOVÉ TECHNOLÓGIE


Nové CLIO?

Predáváme vozidlá značiek
Renault Dacia